Dvaro vestuvės: Indrė ir Tomas

Jau pirmas susitikimas su Indre ir Tomu buvo šiltas, nuoširdus ir atviras. Indrė yra kilusi iš Klaipėdos, tad vienas iš pageidavimų buvo, jog šventė vyktų pajūryje ar netoli jo. Kaimo turizmo sodybos jaunuosius ne itin žavėjo, tad ieškojome savitos, autentiškos ir jaunuosius atitinkančios šventės vietos. Ir tokią radom! Švėkšnos dvaras buvo būtent tai, ko ieškojome! Nuvykus apžiūrėti vietos gyvai, likome sužavėti dvaro savininkės Aušros šiltu bendravimu ir priėmimu.

Na, o tolimesni darbai klojosi itin gerai. Džiaugiamės, kad jaunieji mumis pasitikėjo ir dieną prieš šventę atrodė itin atsipalaidavę ir gerai nusiteikę.

Visada rekomenduojame jauniesiems, kad šventės dieną, jei įmanoma, fotosesija vyktų prieš prasidedant ceremonijai, kad šventės svečiams nereiktų laukti jaunųjų, kol šie grįš iš fotosesijos. Ir tai visada pasiteisina. Tad Indrės ir Tomo fotosesija vyko iš ryto, o po jos jaunieji važiavo tiesiai į ceremonijos vietą – gražiąją Švėkšnos bažnyčią.

Ten svečių ir jaunųjų jau laukė renginio vedėjas Marius Vasilevičius bei mūsų kolektyvas. Kadangi Švėkšnos bažnyčia yra praktiškai Švėkšnos dvaro kieme, nei šventės svečių, nei jaunųjų nereikėjo varginti važinėjimais iš vienos vietos į kitą.

Visa šventė pavyko kuo puikiausiai. Džiaugiamės kartu su jaunaisiais, kad pavyko suburti tikrų profesionalų komandą, kurie buvo lankstūs ir prisitaikantys prie netikėčiausių situacijų:

Nuotaka su Made by Jovita suknele jautėsi ypatinga.  O mes džiaugiamės, kad Indrė pasirinko ne tradicinę baltų atspalvių, o švelniai rožinės spalvos suknelę ir išties atrodė pritrenkiančiai.

Jaunikio kostiumą ir aksesuarus rinkome kartu su Suit Supply koletyvu ir šauniuoju Elvijumi Keršuliu, kuris jaunikį aprengė nuo galvos iki kojų.

Na, o nuostabias akimirkas įamžino fotografė Laima Druknerytė. Ačiū Laima, už nuoširdų bendravimą ir be galo šiltas ir gražias nuotraukas!

Jaunosios puokštę kūrėme spalvingą: iš bijūnų rožių, eukalipto.

Įspūdingo grožio Švėkšnos bažnyčia.

 

Dekorui naudojome prie dvaro aplinkos tinkančias aukso spalvos detales, o gėles rinkome kuo spalvingesnes.

Ačiū maisto tiekėjams „Biskvitas“ už išties skanų maistą.

Saldumynus ir tortą kepė „Cukraus studija“.

Ačiū grupei „X Band“ ir renginio vedėjui Mariui Vasilevičiui už geros nuotaikos sukūrimą!