Veta ir Almantas

Veta ir Almantas viena linksmiausių ir labiausiai atsipalaidavusių mūsų porų. Jų šventė buvo kupina gerų emocijų, su laaabai gera muzika ir be galo skaniu maistu.

Taigi nuo pradžių. Kadangi Veta labai kūrybinga, tai kaip viskas turi atrodyti ji seniai žinojo ir mums jos viziją beliko tik įgyvendinti.

Rytas prasidėjo jaunųjų pasiruošimu ir bendra poros fotosesija. Fotosesija prieš ceremoniją – puiki mintis, jei po ceremonijos nenorime paleisti svečių mėgautis „laisva programa“, o svečiai  kartu su jaunaisiais gali važiuoti linksmintis į šventės vietą.

 

Šventės ceremonija vyko labai jaukioje ir gražioje, Antakalnyje įsikūrusioje bažnyčioje – Vilniaus išganytojo. Labai graži aplinka, yra uždaras kiemelis, kuriame svečiai neskubėdami gali vaišintis užkandžiais ir šnekučiuotis.

Po ceremonijos visi skubėjome į Europos Parką, kur ir vyko šventė. Nerealiai smagia muzika jaunuosius ir svečius pasitiko Elle G, o Jurgis ir Drakonas jau čirčkeno picas krosnyje. Svečių laukė lauko žaidimai ir įvairios jaunųjų sugalvotos užduotys. Buvo tikrai nerealiai smagu!

Juk matos, ar ne?

Viską įamžino Orinta (By Orinta).

Nuotakos suknelę siuvo gera nuotakos draugė – Dainora Smelstoriūtė.

Na, o dekoras ir koordinavimas buvo patikėtas mums 🙂